Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

Blog

Hurtownia kamieniaKamień naturalnyKamień naturalny – kamieniarstwo śląsk
Kamień jest wieczny na ściane Opole

Kamień naturalny – kamieniarstwo śląsk

Specjalizacją firmy Skalite jest szeroko rozumiane kamieniarstwo i brukarstwo wraz z wykończeniem wnętrz oraz elewacji budynków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy Państwu usługi kamieniarskie i brukarskie oraz wykończeniowe najwyższej jakości.

Kamień naturalny jest materiałem charakteryzującym się wysoką odpornością oraz urozmaiconą fakturą. Każda jego partia jest niepowtarzalna i właśnie to zróżnicowanie jest istotą wyjątkowości tego surowca. Kamień naturalny doskonale nadaje się zarówno do wykończenia zewnętrznych elewacji budynków, dodając im niepowtarzalnego wyrazu, jak również znajduje swoje zastosowanie w wykończeniu wnętrz.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, wykonawstwo oraz projektowanie, nawierzchni z pięknego i trwałego tworzywa jakim niewątpliwie jest kamień naturalny. Oferta naszej firmy obejmuje między innymi kamień leśny, niebieski i zielony kwarcyt grecki, mango – kamień naturalny o ciepłej kolorystyce i rustykalnej fakturze, a także porfir i rio dorado.

Oferujemy kamień naturalny w wielu odcieniach i kształtach.

Firma Skalite – kamieniarstwo i brukarstwo na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zajmujemy się również projektowaniem inwestycji z kamienia naturalnego dla firm kamieniarskich i inwestorów indywidualnych, dostarczając także cały asortyment kamienia dostosowany do projektowanej inwestycji. Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Sorry, the comment form is closed at this time.