Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

biały marmur

Biały marmur – klasa i szyk do Twojego wnętrza

Produkty wykonane z białego marmuru mają sporo pozytywów. Pierwszym z nich jest pochodzenie. Marmur to kamień naturalny. Naturalne produkty dostarczają nam pozytywnych odczuć. Każdy z Nas lubi przebywać w naturalnych miejscach. Bardzo dobrze czujemy się w górach czy lasach, gdzie natura nas otacza. 

Blaty z białego marmuru

Biały marmur to świetny rozwiązanie na blaty kuchenne. Jest tańszym zamiennikiem dla spieków kwarcytowych. Jednak jak ktoś zapyta mnie o opinie, zawsze polecę marmur. Jeśli byłeś we Francji, miałeś na pewno dużo okazji aby taki blat zobaczyć. Blaty marmurowe na zachodzie są bardzo popularne i cenione wśród klientów.

Płytki kamiennego wykonany w białym marmurze

Wybór płytek do kuchni, salonów czy łazienek potrafi przyprawić o ból głowy. W hurtowniach jest ogrom gresów i płytek imitujących kamień. Jednak zastanów się czy warto? Kamień naturalny charakteryzuje się swoją niepowtarzalnością. Nie trafisz na płytki kamienne, które są takie same. Dzięki temu masz pewność, że Twoja aranżacja będzie jedyna w swoim rodzaju! Płytki z białego marmuru Carrara to modne i niezawodne rozwiązanie do klasycznych wnętrz. Zadzwoń i zapytaj o cenę w naszej hurtowni. Pozytywnie zaskoczy cię ich niska cena. Często niższa niż imitacji.