Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

Płytki kamienne

HomePłytki kamienne

Płytki kamienne to spora część asortymentu hurtowni Skalite. Materiał, z którego wykonane są nasze produkty, to głównie granit. Płytki granitowe zewnętrzne są dobrym wyborem. Można je instalować na schodach czy elewacjach, bez niepokoju, że będą pękać czy odchodzić. Czołowym produktem jest tutaj kamień White Pearl. Niska cena i słynny wzór prezentowany przez granit Strzegom sprawiają, że jest on trafem w dziesiątkę.

W hurtowni kamienia opole nie może również zabraknąć marmurów, tak bardzo lubianych przez dekoratorów wnętrz. Płytki marmurowe dostępne u nas, wykonane są tylko z naturalnego materiału. Słynny kamień Carrara czy Breccia nieraz trafiały już do naszych łazienek i kuchni. Płytki imitujące marmur to nie nasz sektor. Skupiamy się tylko na naturalnych produktach!

Ostatnim krzykiem mody na elewacjach są płytki kamienne wykonane z łupków. naturalny kamień jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Jego walory estetyczne równie często prezentuje się w salonach. Kamień formatowany Brass Grey to połączenie brązu i szarości, połączenia szalenie modnego w ostatnich latach.

 ...