Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

Płytki kamienne

Hurtownia kamieniaPłytki kamienne

Płytki kamienne

Kamień naturalny jest świetnym materiałem budowlanym i wykończeniowym. Idealnie sprawdza się także, w formie płytek kamiennych.
Produkty wykonane z kamienia naturalnego mają wiele zalety. Jedną z nich jest unikatowość. Płytki kamienne mają zawsze unikalny wzór. Nigdy nie znajdziesz dwóch takich samym. Dlatego efekt końcowy z wykorzystaniem tego materiału jest zawsze oryginalny i nie do podrobienia!

Świetnym przykładem unikalnych płytek z kamienia są płytki kamienne steel grey. Kamień jest pokryty polerowaną żywicą, która jest niesamowicie twarda i bardzo łatwa w czyszczeniu. Opisywany kamień ma też charakterystyczny wzór, którego nie zobaczysz nigdzie!
Kamień naturalny jest niesamowicie trwały. Tyczy się to zwłaszcza płytek granitowych, które charakteryzują się bardzo niską ścieralnością. Dzięki temu idealnie nadają się na powierzchnie o wysokim natężeniu ruchu.

Płytki z granitu płomieniowanego zapewnią powierzchnie antypoślizgową. Dzięki nim nie musisz się obawiać o przykre niespodzianki podczas zimowych mrozów.

Polerowane płytki kamienne bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy delikatnie wytrzeć zwilżonym mopem. Kamień naturalny dzięki swoim wzorom jest świetny na posadzki kamienne. Niemal nie widać na nim smug i kurzu!

 ...

Płytki kamienne idealnie sprawdzają się na elewacji. Wysoka trwałość i prostota w utrzymaniu czystości gwarantuje nieskazitelną elewację przez wiele pokoleń!

Płytki marmurowe, od których pochodzi większość wzorów na najnowszych gresach są wspaniałym wykończeniem do łazienek. Płytki marmurowe Breccia są świetnym, klasycznym dodatkiem na wnętrz klasycznych.

Płytki kamienne na schody

Płytki kamienne można z powodzeniem stosować na schodach. Są idealnym zamiennikiem dla oklepanych już gresów. Dodatkowo bardzo łatwo utrzymać je w czystości i są bardzo trwałe. Na płytkach granitowych można wykonać dodatkowe paski antypoślizgowe. Dzięki temu będziesz mieć piękne i bezpieczne schody bez żadnych plastików czy dywaniku.

Płytki kamienne do salonu

Płytki kamienne świetnie sprawdzają się zwłaszcza w salonie. Dzięki wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia nie musisz się obawiać odprysków czy pęknięć. Kamień jest również świetnym izolatorem ciepła, dlatego świetnie sprawdza się z ogrzewaniem podłogowym. Kamień przyjmuje dużą ilość ciepła i ogrzewa pomieszczenie jeszcze długo po wyłączeniu ogrzewania!

Łupek

Ostatnim krzykiem mody na elewacjach są płytki kamienne wykonane z łupków. Naturalny kamień jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Jego walory estetyczne równie często prezentuje się w salonach. Kamień formatowany Brass Grey to połączenie brązu i szarości, połączenia szalenie modnego w ostatnich latach.