Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

REFERENCJE

Kamień naturalny jest bardzo popularnym i ekskluzywnym wykończeniem stosowanym na całym świecie. Możliwość doboru odpowiedniego koloru i faktury z naszej szerokiej oferty paneli, pozwoli stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny projekt. Sprawdź aranżacje naszych klientów, może zainspirują Cię w tworzeniu własnej!

Piszą o nas

Długo szukaliśmy z żoną właściwego produktu do dekoracji naszego domu. Skalite dało nam to czego nie znaleźliśmy nigdzie indziej na rynku. Efekt był dokładnie taki jakiego oczekiwaliśmy.”

Pan Daniel Ś.
z Warszawy

Piszą o nas

„Musiałem podjąć decyzję co wybrać na fundamenty naszego domu. Poświęciłem sporo czasu na analizę różnych produktów. Jednak nic na rynku nie równa się z trwałością kamienia naturalnego a wrażenia estetyczne są niepowtarzalne. Kamień Skalite był strzałem w dziesiątkę!.”

Pan Janusz S.
z Opola

Piszą o nas

„Jestem właścicielem firmy budowlanej. Budując dom, w swoim projekcie postawiłem przede wszystkim na jakoś i piękny efekt kamienia naturalnego . Szło to w parze z niewiarygodnie łatwą instalacją. Z czystym sumieniem mogę polecić produkty firmy Skalite."

Pan Marek Z.
z Bielska

Zobacz nasze Realizacje !