Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  REFERENCJE

  Kamień naturalny jest bardzo popularnym i ekskluzywnym wykończeniem stosowanym na całym świecie. Możliwość doboru odpowiedniego koloru i faktury z naszej szerokiej oferty paneli, pozwoli stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny projekt. Sprawdź aranżacje naszych klientów, może zainspirują Cię w tworzeniu własnej!

  Piszą o nas

  Długo szukaliśmy z żoną właściwego produktu do dekoracji naszego domu. Skalite dało nam to czego nie znaleźliśmy nigdzie indziej na rynku. Efekt był dokładnie taki jakiego oczekiwaliśmy.”

  Pan Daniel Ś.
  z Warszawy

  Piszą o nas

  „Musiałem podjąć decyzję co wybrać na fundamenty naszego domu. Poświęciłem sporo czasu na analizę różnych produktów. Jednak nic na rynku nie równa się z trwałością kamienia naturalnego a wrażenia estetyczne są niepowtarzalne. Kamień Skalite był strzałem w dziesiątkę!.”

  Pan Janusz S.
  z Opola

  Piszą o nas

  „Jestem właścicielem firmy budowlanej. Budując dom, w swoim projekcie postawiłem przede wszystkim na jakoś i piękny efekt kamienia naturalnego . Szło to w parze z niewiarygodnie łatwą instalacją. Z czystym sumieniem mogę polecić produkty firmy Skalite."

  Pan Marek Z.
  z Bielska

  Zobacz nasze Realizacje !