Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  Cegła płytki

  Cegła płytki

  biała cegła

  Cegła z płytki jest świetną dekoracją do wnętrz. W stylu rustykalnym cegły i płytki często graja pierwsze skrzypce. Mamy wiele możliwości zastosowania dekoracji z cegieł na ścianach. Możesz wykorzystać płytki z cegły rozbiórkowej, cegłę tradycyjną, tapetę z wzorem cegły, imitacje cegieł a nawet płytki kamienne w formie cegiełek. Dekoracje z cegły są stosowane już od dawna. Moda na nią przyszła ze stanów wraz z stylem industrialnym, imitującym wnętrza fabryk XX w.

  Płytki cegła biała

  Wraz z stylem industrialnym propagującym ogromne wnętrza, przyszła moda na białe cegły. Biały kolor optycznie jeszcze bardziej powiększa przestrzeń we wnętrzu. Białe cegły można uzyskać z pomalowania tradycyjnej cegły białą farbą. Biała cegła z kamienia naturalnego jest świetnym zamiennikiem dla tradycyjnego produktu. Jest idealnie biała, bardzo trwała i nie trzeba jej malować.

  Płytki cegłopodobne do kuchni

  Na płytki cegłopodobne do kuchni można wykorzystać naturalny kamień na ścianę w postaci paneli. Są to mniejsze cegiełki połączone w płytki kamienne o formacie 55×15 cm. Dzięki takiej formie montaż jest szybki i prosty. Nie trzeba kleić każdej płytki z osobna. Dodatkowo specyficzna forma płytki w literę „z” zapewnia idealnie równy montaż. Wystarczy wypoziomować pierwszą warstwę, a całą resztę układa się jak klocki.

  Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników