Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  Blog

  Hurtownia kamieniaKamień dekoracyjnyZalety kamienia elewacyjnego. Kamień elewacyjny – piękny i trwały materiał dla zdrowych ścian w domu
  kamień elewacyjny naturalny

  Zalety kamienia elewacyjnego. Kamień elewacyjny – piękny i trwały materiał dla zdrowych ścian w domu

  Kamień elewacyjny stosowany od wieków

  Kamień naturalny od wieków jest wykorzystywany jak materiał budowlany. W dzisiejszych czasach odchodzi się raczej od tego motywu, skupiając się na dekoracyjnych właściwościach kamienia naturalnego.

  Cegiełki na ścianę, łupek silver grey
  łupki na ścianę

  Zalety kamienia naturalnego

  Kamień elewacyjny ma ogrom zalet. Przede wszystkim jest to estetyczny dodatek do elewacji domu. Płytki elewacyjne z kamienia mogą być nie tylko dodatkiem, ale także główną aranżacją,a nawet całościowym wykończeniem ścian zewnętrznych domu.

  Takie rozwiązanie ma kilka zalet. Przede wszystkim idealna izolacja cieplna. Kamień charakteryzuje się rewelacyjnymi właściwościami izolacyjnymi. Dzięki niemu, w lato będzie chłodniej, a zimą cieplej. Dodatkowo zaoszczędzisz nieco na ogrzewaniu.

  Kamień naturalny jest niesamowicie trwały. Łupek, granit, kwarcyt to skały o bardzo niskiej nasiąkliwości, dużej gęstości i wysokiej odporności na wszystkie niesprzyjające warunki atmosferyczne. Stosując te materiały na elewacje nie musisz martwić się, że po roku czy dwóch cała elewacja nie będzie już tak widowiskowa jak w dniu montażu. Kamień zachowuje są wygląd przez całe pokolenia. Ani ty, ani twoje dzieci nie będziecie musieli się martwić więcej o elewacje domu.

  elewacja z gnejsu

  ZOBACZ NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY PRODUKT NA ELEWACJE Z KAMIENIA NATURALNEGO!

  KAMIEŃ ELEWACYJNY GRAFIT CASTLE I KAMIEŃ ELEWACYJNY MALACHIT

  Kamień elewacyjny Malachit

  Zastosowanie kamienia naturalnego

  Niewątpliwą zaletą kamienia i jego właściwości izolacyjnych jest fakt, że dzięki niemu w domu nigdy nie będzie wilgotnych ścian, pleśni ani grzyba. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich rodziców, ponieważ to właśnie nasze dzieci są najbardziej narażone na dolegliwości i choroby związane z pleśnią i grzybem. To one powodują astmy i inne choroby związane z układem oddechowym. Dlatego kamień prócz pięknego wyglądu i lepszej temperatury w domu, zadba również o zdrowie twoich dzieci.

  Rate this post

  Sorry, the comment form is closed at this time.