Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  Biały kamień

  Biały kamień – ekskluzywny dodatek do wnętrz i ogrodów

  Biały kamień ogrodowy

  Biały kamień jest świetną dekoracją. Zaczynając od ogrodu, w którym znajdziemy biały kamień ogrodowy Thassos. Takie rozwiązanie przykuje uwagę każdego przechodnia. Najlepszy efekt z wykorzystaniem tego materiału zobaczymy w słoneczne dni. Promienie słońca odbijające się od białego kamienia dają niesamowity efekt. Gwarantuje Ci, że nikt nie przejdzie obok takiego ogrodu obojętnie. 

  Biały kamień na ścianę

  Materiałów wykonanych z białego kamienia oczywiście używa się również w budownictwie, jak i do wykończenia wnętrz. Panele kamienne kwarc wykonane z pięknego białego kwarcytu są jednym z najczęściej wybieranych produktów do salonu. Takie rozwiązanie nada Twojemu wnętrzu ekskluzywny charakter. Ponad to, biały kamień idealnie rozjaśni ciemne pomieszczenia. To samo tyczy się dużych salonów z mała ilością okien.

  Biały marmur

  Ostatnim jednak bardzo ciekawym białym kamieniem jest marmur. Biały marmur ma kilka zalet. Pierwszą z nich jest nieskazitelny biały kolor o kryształowej strukturze. Dzięki temu można go podświetlić osiągając efekt podobny do onyxu. Biały marmur idealnie nadaje się na blaty kamienne, posadzki oraz ściany. Płytki marmurowe dostępne u Nas są zawsze pierwszego sortu i mają rewelacyjnie niskie ceny. 

  Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników