Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  Płyty elewacyjne zewnętrzne

  Płyty elewacyjne zewnętrzne

  Płyty elewacyjne zewnętrzne można wybrać z bardzo wielu materiałów. Lepszych i gorszych. Stając przed wyborem kamień na elewacje kieruj się dwoma czynnikami.

  Pierwszy to wygląd. Elewacja musi Ci się podobać. Często jest tak, że to co nam się akurat podoba jest drogie. Czasem warto trochę poczekać, uzbierać na ten materiał, z którego będziemy zadowoleni. Nie ma sensu kupować czegoś, co jest brzydkie. Tylko dlatego, że było tanie. Wracając z pracy będziesz miał zawsze myśli po tytułem „a było kupić to droższe”.

  Równie ważną rzeczą jak estetyka jest trwałość. Jak już wspomniałem jest wiele materiałów, które mogą posłużyć na elewacji. Jednak wiele z nich kompletnie się do tego nie nadaje. Świetnym przykładem są płyty elewacyjne z piaskowca. Piaskowiec jest mocno porowatą skała. Wymaga częstej impregnacji nawet co kilka miesięcy. Jest to pracochłonne i kosztowne. Dlatego warto się zastanowić czy aby taki materiał jest tym czego potrzebuję?

  Płyty elewacyjne kamienne

  Płyty elewacyjne kamienne są świetnym wyborem na elewacje. Kamień jest niesamowicie trwały. Ogromny wybór płyt elewacyjnych z kamienia pozwoli znaleźć Ci coś dla Siebie. Pamiętaj aby tutaj również skupić się na trwałych materiałach z niskim czynnikiem nasiąkliwości. Jest to bardzo ważne, aby elewacja była idealna przez długie lata.

  Świetnym kamieniem na elewacje jest łupek w każdej formie. Kamień elewacyjny w postaci paneli kamiennych ma wiele zalet. Łatwy montaż bez widocznych łączeń czy fug. Trwały materiał, który służy przez długie lata. Duży wybór kolorystyczny. Można kupić panele z szarym kamieniem, białe czy czarne.

  Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników