Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  Czarny kamień

  Czarny kamień do domu i ogrodu

  Odpowiednie kolory w aranżacji maja szczególne znaczenie, zwłaszcza jak wybraliśmy czarny kamień do wnętrza. Czarne barwy maja specyficzny styl sprawdzający się zwłaszcza modernistycznych wnętrzach.

  Odpowiedni dobór dodatkowych kolorów jest tutaj kluczowy. Przy projektach o charakterze ekstrawaganckich powinniśmy postawić na dwa dominujące kolory. Klasyką jest tutaj czerń i biel. Odpowiednie połączenie tych kolorów stworzy niesamowity kontrast. Pozwoli Ci to podkreślić najistotniejsze rzeczy w Twoim wnętrzu.

  Czarny kamień na blaty kuchenne.

  Blaty kamienne wykonane z czarnego kamienia granitowego są niesamowicie piękne. Perłowy czarny kolor w połysku jest wzorem idealnej dekoracji. Czarny granit pierwszego gatunku, odpowiednio wykończony potrafi odbijać światło jak lustro. Dodatkowo mamy do dyspozycji taki kamień jak Star Galaxy. W swojej strukturze posiada drobiny złota co czyni go jeszcze piękniejszym.

  Dodatek do okien antracytowych, czyli czarny kamień na elewacji.

  Na elewacje mamy ogromny wybór materiałów wykonanych z czarnego kamienia. Zaczynając od czarnego granitu na parapety kamienne. Takie rozwiązanie to świetny pomysł na wykończenie antracytowych okien.

  Na samą elewacje z pomocą przychodzi nam naturalny kamień elewacyjny. Wybór jest ogromny. Panele kamienne grey i grafit castle to świetne i trwałe rozwiązanie. Wybór tego materiału ma same pozytywy.

  Panele kamienne łatwo się instaluje. Dzięki temu efekt jest zawsze świetny a montaż jest dużo mniej kosztowny jak w przypadku cegiełek czy imitacji kamienia

  Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników