Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

Kostka granitowa

Hurtownia kamieniaKostka granitowa

Dobierz odpowiedni kolor oraz rozmiar kostki granitowej do zagospodarowania przestrzeni na Twoim placu wjazdowym, ogródku czy też alejce. Wyeksponuj odpowiednio trwałym materiałem jakim jest granit podkreślając piękno i zachowując trwałość na lata. Kamień naturalny granitowy zapewni Ci Trwałość, Piękno i Estatykę, porównaj nasz kamień z konkurencją!

Znajdź odpowienio trwałą kostkę granitową do wyłożenia przed domem.

Jeśli szukają Państwo wysoko jakościowej kostki granitowej o trójwymiarowym wyglądzie, idealnie wyłupanej – mieszczącej się w zadeklarowanym rozmiarze – czyli trzymającej wymiar, jeśli szukają Państwo rzetelnej firmy, która spełni Państwa oczekiwania pod względem kamienia budowlanego. Dobrze Państwo trafili Hurtownia kamienia naturalnego posiada dostęp do źródła najtrwalszego budulca wykorzystywanego do zagospodarowania terenów użyteczności codziennej, bądź starannie urządzonego ogródka którego wygląd będzie nas cieszył latami

Kostka Granitowa dostępna we wszystkich kolorach i rozmiarach olśniewających wersjach kolorystycznych.

Kostka granitowa w ogrodzie - granit na podjazd czy utwardzenie alejek ...

Jeżeli jesteś w trakcie budowy, a potrzebna jest Ci kostka granitowa skontaktuj się z nami. Nasze materiały budowlane pochodzące od najlepszych producentów na rynku, wszystkie produkty dowozimy w wybrane miejsce. Kupione u nas wyroby możesz także odebrać osobiście. Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta, aby bez zbędnego kłopotu mógł kontynuować pracę na budowie. Niezależnie od tego jaki kolor bądź rozmiar kostki brukowej jest Ci potrzeby, u nas kupisz właśnie taką kostkę jakiej akurat potrzebujesz w atrakcyjnej cenie. Nasza kostka granitowa doskonale nadaje się do aranżacji nawierzchni, możesz z niej tworzyć nietypowe wzory, aby swoim podjazdem wyróżniać się wśród sąsiadów.
Kostka granitowa - jej zalety to przede wszystkim trwałość i estetyka. Niezniszczalne powierzchnie nabierają szlachetnego charakteru z biegiem lat. Wartość użytkowa pozostaje na stale wysokim niezmiennym poziomie. Piękne i funkcjonalne aranżacje przestrzeni wokół  domu wykonane z naturalnego kamienia zapewnią Państwu komfort oraz będą  harmonijnie współgrać z  otoczeniem.

Kostki granitowe różnych wielkości stosowane są w budownictwie lądowym od wielu wieków. Obecna technologia wytwarzania elementów surowo łupanych pozwala na szerokie zastosowanie i zaspokojenie wszelkich wymogów klienta.
Ponieważ kostka granitowa nie jest tworzona z form jak kostka betonowa,  trudno tutaj o podanie idealnych wymiarów. Praktycznie nie ma dwóch identycznych kostek, a podane przez producentów wymiary, wskazują przedział w jakim znajduje się wymiar ścianki surowca.

Granit-
jest skałą najtwardszą i najbardziej wytrzymałą, a przy tym podatną na obróbkę. Jest kamieniem odpornym na ścieranie, materiałem niewrażliwym na czynniki atmosferyczne o dużej mrozoodporności i znikłej nasiąkliwości.

W ofercie posiadamy również:

- kamień murowy 20x20x40
- kamień murowy 10x20x40
- opornik surowo łupany
- kamień łamany

W dobie dużej konkurencji w branży kamieniarskiej położyliśmy  nacisk na jakość dostarczanych przez nas wyrobów, a co za tym idzie na zadowolenie naszych Klientów.
 
W celu zaspokojenia Państwa oczekiwań posiadamy własny transport   ( wywrotka 25 t), jak również współpracujemy z firmami spedycyjnymi celem zmniejszenia kosztów transportu.

Na życzenie Klienta pakujemy towar w worki typu big-bag.

Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że maksymalna ładowność samochodu  samo rozładowczego to 25 ton a cały zestaw w pełni załadowany waży około 40 ton. Jeżeli dla tak obciążonego pojazdu nie ma możliwości dojazdu, konieczny będzie odbiór w workach a w miejscu dostawy i skorzystanie z miejscowych usług transportowych typu HDS.

Polecamy także zamówienia żwirku do zasypania kostki granitowej po ułożeniu, ponieważ jako ponieważ jako materiał samo klinujący jest lepszym materiałem niż piasek i nie jest wypłukiwany przez opady atmosferyczne