Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  granit płomieniowany

  Sposób na posadzki i schody zewnętrzne.

  Granit płomieniowany jest wykończony w szczególny sposób. Granit wypala się za pomocą wysokich temperatur aby stworzyć szorstką strukturę. Płomieniowany granit charakteryzuje się wszystkim tym, co ta skała ma najlepsze. Mówię tutaj o wysokiej trwałości i piękny wzorom, których nie zobaczysz na żadnym innym materiale. Dodatkowo dzięki płomieniowaniu granit zyskuje strukturę antypoślizgową. 

  Użytkowe schody kamienne na długie lata

  Podobnie jak marmur granit jest stosowany od wieków. Do dzisiaj istnieją drogi budowane przez rzymian 2000 lat temu! Jeśli szukasz trwałego i pięknego materiału na posadzki i schody do Twojego domu granit jest rozwiązaniem idealnym

  Kamień płomieniowany jest idealny na schody granitowe. Trwały i antypoślizgowy materiał świetnie sprawdza się na schodach wejściowych, chronią wszystkich przed poślizgiem w mroźne i mokre dni.

  Granit g603 charakteryzuje się bardzo niską ceną, dzięki czemu można wykorzystać na dużych powierzchniach ciesząc się jego wytrzymałością, właściwościami i niską ceną! Podobnymi właściwościami i niską ceną cieszy się kamień g664 królewski brąz, jednak ten nie jest szary a szaro brązowy.

  Płytki ścienne warto wybierać polerowane, są bezpieczniejsze, nie grożą zadrapaniem i łatwiej utrzymać je w czystości.

  Kamień płomieniowany prócz schodów, idealnie sprawdzi się na posadzki. Najlepiej wykorzystać do tego płytki podłogowe z granitu. Dom i ogród to miejsca, w których zawsze goszczą kamienie, nie tylko granitowe.

  Wyświetlanie wszystkich wyników: 10