Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  kamień dekoracyjny zewnętrzny

  Kamień dekoracyjny zewnętrzny

  Tylko naturalne produkty zdają egzamin na kamień dekoracyjny zewnętrzny. Montując coś poza domem musisz pamiętać o pogodzie. A dokładnie o wszystkich negatywnych czynnikach pogodowych wpływających na Twój kamień. Jest zastosujesz produkty nienaturalny, wykonane z gipsu zobaczysz jak szybko stracą swój blask. Imitacje są sztucznie barwione. Barwnik bardzo szybko zanika na płytkach i produkt staje się matowy i nijaki. Z kamieniem naturalnym jest całkiem inaczej. Produkty naturalne nie tracą swojego koloru i blasku, są inwestycją na długie lata. Nie będziesz musiał ich wymienić po roku czy dwóch, a Twój portfel dodatkowo nie ucierpi na nietrafionej inwestycji w imitacje kamienia.

  Elewacje z kamienia dekoracyjnego są bardzo efektowne. Jeśli zdecydujesz się na taki materiał masz gwarancje na niecodzienny efekt, którego będą zazdrościć Ci sąsiedzi. Kamień naturalny wyróżnia się swoją oryginalnością. Pamiętaj, że każdy element został stworzy przez nature i nigdy nie będzie dwóch takich samych płytek czy cegiełek z kamienia naturalnego. Dlatego wybierając kamień naturalny nie musisz martwić się o to, że powielisz efekt z innego domu. Będziesz mieć coś oryginalnego, czego nie ma nikt inny.

  Kamień dekoracyjny zewnętrzny – cena

  Kamień kosztuje bardzo różnie. W zależności od formy i pochodzenia. Średnio możesz przyjąć, że metr kwadratowy naturalnego kamienia dekoracyjnego kosztuje od 100 zł do 250 zł w naszej hurtowni kamienia. Do wyboru masz:

  • Panele kamienne
  • Płytki z łupku
  • Płytki granitowe
  • Cegiełki kamienne

  Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników