Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

Blog

Hurtownia kamieniaKamień naturalnyNowość w ofercie kamień trawertyn

Nowość w ofercie kamień trawertyn

Oferująca produkty do dekoracji wnętrz.
Proponowane przez nas wyroby wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich, jak: trawertyn, marmur, drewno, szkło hartowane, aluminium.
 
Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań do łazienek, salonów, sypialni. Oferowane przez nas elementy wyposażenia wnętrz dostępne są w wielu interesujących wzorach, zróżnicowanej kolorystce oraz ciekawej stylistyce.
 
W ten sposób mogą Państwo dobrać wyroby z trawertynu bądź marmuru, jak też drewniane deski podłogowe do indywidualnych upodobań. Nasze produkty idealnie będą komponowały się w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Gwarantujemy szeroką ofertę produktów wysokiej jakości, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Z chęcią także doradzimy przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Materiały:

Trawertyn oraz marmur, dzięki swoim unikalnym właściwościom, znalazły zastosowanie w budownictwie. Wyjątkowo efektowny wygląd tych kamieni sprawił, że są chętnie wykorzystywane przy tworzeniu elementów dekoracji wnętrza. Ogromne zróżnicowanie barw i wzorów sprawia, że wyroby kamienne idealnie będą prezentowały się w eleganckim, klasycznym wnętrzu, jak i nowoczesnej przestrzeni.

Architektura wnętrz łazienki. Okładziny z trawertynu

Sorry, the comment form is closed at this time.