Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

Blog

Hurtownia kamieniaKamień dekoracyjnyHurtownia kamienia Skalite ✨
Hurtownia kamienia

Hurtownia kamienia Skalite ✨

Hurtownia kamienia Skalite

Hurtownia kamienia Skalite specjalizuje się w sprzedaży kamienia naturalnego. Naszą działalność prowadzimy już od 10 lat. W tym czasie nabyliśmy sporego doświadczenia w pracy z kamieniem naturalnym. Kamień naturalny to materiał pochodzący wprost z natury. Wymaga fachowej wiedzy przy montażu i obróbce, a także użytkowaniu. Jeśli wybierzesz współpracę z naszą hurtownią zagwarantujemy Ci:

Produkt wysokiej jakości wykonany z należytą starannością. Nie widać kleju na łączeniach paneli kamiennych. Nie zauważysz tam też źle spasowanych i popękanych elementów.

Udzielimy rad dotyczących wyboru kleju do kamienia naturalnego i innych materiałów niezbędnych do instalacji.

Doradzimy przy wyborze kamienia naturalnego na ścianę i elewacje. Poprowadzimy krok po kroku przez etapy montażu i impregnacji kamienia. Wyjaśnimy dokładnie jak zamontować blaty kuchenne czy parapety granitowe. A przed montażem wskażemy na najważniejsze kwestie przy montażu granitów.

Przedstawimy wszystkie wskazówki dotyczące użytkowania i czyszczenia kamienia naturalnego.

Jeśli kupisz produkty w naszej hurtowni kamienia naturalnego napotkasz jakieś problemy z montażem, pielęgnacją czy czyszczeniem kamienia, rozwiążemy trudności razem z Tobą!

W naszej hurtowni kamienia naturalnego znajdziesz ogromny wybór, kamienia ogrodowego, kamienia elewacyjnego, płytek kamiennych oraz granit i marmur na wymiar. Niedawno do naszego asortymentu dołączyły także spieki kwarcowe, idealne na blaty kuchenne i łazienkowe. 

Hurtownia kamienia naturalnego Skalite sprowadza materiały z całego Świata. Dostępny kamień mamy w Grecji, Polski, Indii, Brazylii czy Afryki. Prowadzimy również sprzedaż poza nasz kraj. 

Kamień ogrodowy. Ozdoba do Twojego ogrodu.

W hurtowni kamienia ogrodowego Skalite prowadzimy sprzedaż kamienia ozdobnego do ogrodu. Mamy bardzo duży wybór tego materiału. Współpracujemy z wieloma punktami wydobycia kamienia naturalnego. Zawsze mamy pod ręką duże ilości tego surowca oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Kamien ogrodowy
hurtownia kamienia opole

U nas zaopatrzysz się w łupki i dzikówkę. Mamy także otoczaki i grysy, a całe zamówienie przywieziemy Ci jednym transportem, za który płacisz tylko raz! Nie musisz już szukać swojego ulubionego kamienia ogrodowego po różnych hurtowniach. Jeśli jesteś czymś zainteresowany, a nie widzisz tego na naszej stronie to zadzwoń, a na pewno uda nam się pomóc!

Kamień, który na stałe posiadamy w swoim asortymencie, pochodzi z wielu krajów. Na liście jest oczywiście Polska, gdzie zaopatrujemy się w korę kamienną i bazalt. Z Grecji importujemy głównie biały kamień Thassos, który zyskuje coraz większą popularność. Część produktów nabywamy również z Ukrainy, Węgier czy Skandynawii.

Kora kamienna
gnejs cena

Na naszym składzie mamy takie kamienie jak otoczaki białe Thassos – bardzo popularny i atrakcyjny produkt w ostatnim czasie. Modny kamień ogrodowy, pochodzący z Polski Gnejs, w postaci grysu łupanego, szpilek gnejsowych i głazów. Piękne szare i białe grysy w rozsądnych cenach. Często poszukiwana dzikówka w najróżniejszych postaciach.

Najczęściej wybierany naturalny kamień ozdobny do ogrodów

  • Otoczak biały Thassos frakcja 2-4 cm, 4-8 cm, 8-13 cm pakowany w worki 30 kg i worki big bag 1,4 t.
  • Kora kamienna gnejs frakcje 8-16 mm, 16-32 mm, 32-64 mm
  • Szpilki i głazy gnejsowe o różnych kształtach i formach
  • Grys marmur w frakcji 6-10 cm i 8-16 cm.

Panele kamienne. Kamień na ścianę w dobrym tonie.

Ciekawymi produktami w naszym asortymencie są panele kamienne. Są to płyty o formacie 15×55 cm wykonane z mniejszych cegiełek. Cegiełki kamienne klei się za pomocą żywicy w panele o formacie Z. Taki kształt zapewnia brak widocznych łączeń i fug. Efekt końcowy przypomina jednolicie wyłożoną ścianę z cegiełek, bez widocznych spoin.

Kamień elewacyjny Malachit
Kamień elewacyjny Jasper C

W naszej hurtowni kamienia naturalnego nie sprzedajmy produktów marketowych. Nasz kamień jest widocznie grubszy i lepiej sklejony. W łączeniach cegiełek nie widać kleju. Mamy także dużo większy wybór. Mimo zdecydowanie lepszego wykonania cena naszych paneli kamiennych jest podobna do tych z marketu. Dodatkowo na naszych wyprzedażach można dużo zaoszczędzić.

Przy zakupie powyżej 10 m2 kamień dekoracyjny wyślemy Ci za darmo!

Nasze czołowe produkty to Malachit i Jasper. Pierwszy jest łupkiem o surowej strukturze polecany zwłaszcza na elewacje. Dzięki niskiej cenie 119 zł za m2 jest idealny do dużych aranżacji. Jasper to nieco delikatniejszy kamień, dedykowany do wnętrz, jednak równie dobrze sprawdzi się na elewacjach.

kamień na ścianę malachit
Panele kamienne Jasper

Najczęściej wybierane panele kamienne to:

  • Kamień elewacyjny Malachit
  • Panele kamienne Jasper
  • Naturalny kamień dekoracyjny Grafit Castle
  • Panele kamienne Amber

Szczególne miejsce w naszej hurtowni należy się produkcie na elewacje Karbon. Kamień elewacyjny Karbon ma perłowo czarny kolor z dużą ilością kwarcytu. Drobiny kwarcytowe pięknie mienią się na pełnym słońcu i podświetlone za pomocą światła punktowego!

kamień elewacyjny karbon

Trzeci, jednak nie mniej ważny dział naszej firmy, to granity wycinane na wymiar. Granit jest materiałem wulkanicznym o kryształowej strukturze. Taka budowa charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Nie ma tutaj obaw o rysy lub zmianę koloru kamienia. W przypadku blatów kamiennych spokojnie można stawiać na nich gorące garnki.

schody z kamienia
blaty kuchenne granitowe

Z granitu wykonuje się wspomniane już blaty kuchenne, parapety granitowe i schody z kamienia. Granit ma wiele wzorów i kolorów, od jasnoszarych i kremowych po perłowoczarne. Parapety granitowe świetnie podkreślają elewacje domów, a dzięki dużemu wyborowi kolorów spokojnie można dobrać je do swoich upodobań.

Wykorzystaj kamień Tan Brown, a świetnie podkreślisz swój dom. Blaty granitowe mają bardzo szeroki zakres kolorystyczny, jednak dominują tutaj kamienie czarne, takie jak Star Galaxy. Świetnym zamiennikiem dla czarnych kamieni jest granit Impala. Ciemnoszary kamień po odpowiedniej impregnacji staje się niemal czarny. Dzięki niemal dwukrotnie niższej cenie niż Star Galaxy zyskuje coraz większą popularność.

Granit Tan Brown
Granit impala

Wybierając granit do aranżacji naszych schodów musimy brać pod uwagę, że często polerowany granit nie będzie trafionym wyborem. Wtedy na pomoc przychodzi nam granit płomieniowany lub satynowany. Kamień w takiej formie jest antypoślizgowy i rewelacyjnie sprawdza się jako stopnie.

COMMENTS

Napisz komentarz