Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  Blog

  Hurtownia kamieniaKamień dekoracyjnyKamień naturalny elewacyjny zewnętrzny – sposób na trwałą elewacje 👑👑👑
  Kamień naturalny elewacyjny zewnętrzny

  Kamień naturalny elewacyjny zewnętrzny – sposób na trwałą elewacje 👑👑👑

  Kamień naturalny elewacyjny zewnętrzny idealnie podkreśli sylwetkę Twojego domu, pozwalając wyróżnić go na tle sąsiednich domostw i wprawić w zachwyt i zazdrość wszystkich sąsiadów. Kamień naturalny świetnie sprosta wszystkim zadaniom. Jest pięknym i trwałym materiałem, który sporta najgorszej pogodzie. Dzięki niesamowitej wytrzymałości naturalnego kamienia elewacyjnego ściany domu będą Cię cieszyć przez długie lata bez zmartwień o mycie i czyszczenie, jak w przypadku tradycyjnych elewacji.

  Oryginalny styl domu z kamieniem naturalnym elewacyjnym – zewnętrznym

  Jak wyżej wspomniałem, na zewnątrz najlepiej sprawdza się kamień naturalny. Materiały pochodzenia naturalnego są dużo trwalsze niż wyroby kamieniopodobne takie jak kamień dekoracyjny produkowany z gipsu i betonu. Kamień elewacyjny pochodzący z natury nie jest barwiony, nie musimy się martwić o utratę koloru czy matowienie. Dzięki naturalnej kolorystyce zyskujemy również niespotykany obraz całej aranżacji, nigdy nie ma dwóch takich samych płytek kamiennych!

  Kamień naturalny Amber

  Elewacyjny kamień naturalny to także prostota montażu. Nie ma tutaj żadnych fug, a dzięki specjalnej budowie montaż jest dziecinnie łatwy. Z instalacją paneli kamiennych poradzi sobie każdy. Wystarczą najprostsze narzędzia obecne w każdym domu. Tutaj możecie przeczytać więcej o montażu kamienia dekoracyjnego.

  Niska cena i wysoka trwałość naszych płytek ściennych daje możliwość dobrej inwestycji na długie lata. Elewacja Twojego domu będzie niezmiennie piękna przez całe pokolenia. Zaoszczędzone pieniądze na tym, że nie musisz absolutnie nic inwestować przez długi czas w elewacje możesz wykorzystać na wakacje z rodzina!

  Kamień elewacyjny zewnętrzny – galeria

  Kamień elewacyjny – szary jest często wybieranym produktem do najnowszych projektów. Idealnie łączy się z czarnymi dachami i antracytowymi oknami. Gorąco zachęcam do zapoznania się z naturalnym kamieniem dekoracyjnym Grafit Castle. Dzięki niskiej cenie i szarej barwie jest idealnym kandydatem na elewacje do Twojego domu.

  Świetnym przykładem realizacji kamienia elewacyjnego na zewnątrz jest projekt „Dom z kamienia”, o którym sporo pisałem w tym artykule o kamieniu naturalnym. Aranżacja miała podkreślić naturalnego ducha tego miejsca i wprawić w zachwyt każdego kto spojrzy w jego stronę. Przy elewacji tego domu użyto paneli kamiennych Malachit. Uwielbiany i często wybierany produkt przez Naszych klientów.

  Kamień naturalny elewacyjny zewnętrzny – cena

  Przy dużych projektach cena często gra główną rolę. Warto wziąć pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na koszt wykonania elewacji Twojego domu. Zwykle cena samego materiału jest niższa niż koszty prac budowlanych.

  Granit antique Brown
  Granit impala

  Wybierając kamień naturalny elewacyjny, którego instalacja jest dużo prostsza niż klinkieru czy imitacji kamienia, można spokojnie wynegocjować dużo lepszą cenę montażu. Sumując całość zwykle koszty są bardzo podobne. Zastanów się tylko co jest dla Ciebie lepsze? Wytrzymały materiał pochodzenia naturalnego czy zwykły produkt o wątpliwej trwałości, który na pewno nie dorówna naturalnym wyrobom.

  Na kamień elewacyjny wewnętrzny możemy śmiało stosować wszystkie produkty naturalne, te same które są użytkowane na zewnątrz. Przy takim wyborze kieruj się głównie estetyką.

  Sorry, the comment form is closed at this time.