Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

  +48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
  Katalog Skalite

  Blog

  Hurtownia kamieniaKamień dekoracyjnyAranżacje kamiennego forniru

  Aranżacje kamiennego forniru

  Fornir kamienny kamienna cena, opinie. Aranżacje z forniru kamiennego w kuchni i salonie.

  Fornir kamienny jest jednym z najciekawszych materiałów dekoracyjny ostatnich lat. Zaletami tapety kamiennej jest lekkość, prosty montaż i ogromne elementy, dzięki którym pozbędziesz się łączeń. Dodatkowo nadal jest to kamień naturalny, a naturalne materiały budowlane są cenione i pożądane przez wszystkich dekoratorów wnętrz. Ponad to, naturalny kamień dekoracyjny jest bardzo trwały i poza posadzkami, może być stosowany wszędzie!

  Cena kamiennego forniru

  Cena tapety kamiennej jest uzależniona od jej wielkości. Najmniejszy format o rozmiarze 60×120 u nas kupisz już w cenie 119 zł za metr kwadratowy! Płytki z forniru kamiennego możesz wykorzystać do aranżacji ścian w salonie, łazience, czy kuchni. Bez żadnego problemu poradzą sobie pod prysznicem. Nie ma obawy, że kamienny fornir odejdzie od ściany pod wpływem wilgoci.

  Mały format stosowany jest także do oklejania filarów w domach klasycznych. Za ich pomocą możesz również wykończyć ogrodzenie, podmurówkę domu, a także zaaranżować niesamowitego grilla z kamienia naturalnego.

  Fornir kamienny w kuchni

  Fornir kamienny rewelacyjnie sprawdzi się w kuchni. Przede wszystkim możesz wykorzystać go do wykończenia frontów w meblach kuchennych. Ta moda przyszła do nas z Włoch. Fornir kamienny na frontach kuchennych ma wiele zalet. Przede wszystkim nie ma żądnych obaw, że się porysuje, pobrudzi czy zniszczy w inny sposób. W przypadku nowoczesnych lakierowanych frontów, każde uderzenie może skończyć się odłupaniem lakieru, bądź poważną, bardzo widoczną rysą. Dlatego fornir kamienny to idealne rozwiązanie na meble.

  Czy fornir kamienny nadaje się na podłogę?

  Tapeta kamienna może być stosowana wszędzie, poza posadzkami. Głównym powodem, dlaczego nie można ich tam wykorzystać, jest ich grubość. Fornir kamienny ma grubość kilku milimetrów, co oznacza, że jest narażony na ścieranie. Warstwa kamienia o takiej grubości w kilka miesięcy została by zdarta z posadzki, odsłaniając żywicę.

  Fornir kamienny aranżacje

  Napisz komentarz