Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

Blog

HomeKamień naturalnyKamień naturalny – kamieniarstwo śląsk
Kamień jest wieczny na ściane Opole

Kamień naturalny – kamieniarstwo śląsk

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Specjalizacją firmy Skalite jest szeroko rozumiane kamieniarstwo i brukarstwo wraz z wykończeniem wnętrz oraz elewacji budynków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy Państwu usługi kamieniarskie i brukarskie oraz wykończeniowe najwyższej jakości.

Kamień naturalny jest materiałem charakteryzującym się wysoką odpornością oraz urozmaiconą fakturą. Każda jego partia jest niepowtarzalna i właśnie to zróżnicowanie jest istotą wyjątkowości tego surowca. Kamień naturalny doskonale nadaje się zarówno do wykończenia zewnętrznych elewacji budynków, dodając im niepowtarzalnego wyrazu, jak również znajduje swoje zastosowanie w wykończeniu wnętrz.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, wykonawstwo oraz projektowanie, nawierzchni z pięknego i trwałego tworzywa jakim niewątpliwie jest kamień naturalny. Oferta naszej firmy obejmuje między innymi kamień leśny, niebieski i zielony kwarcyt grecki, mango – kamień naturalny o ciepłej kolorystyce i rustykalnej fakturze, a także porfir i rio dorado.

Oferujemy kamień naturalny w wielu odcieniach i kształtach.

Firma Skalite – kamieniarstwo i brukarstwo na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zajmujemy się również projektowaniem inwestycji z kamienia naturalnego dla firm kamieniarskich i inwestorów indywidualnych, dostarczając także cały asortyment kamienia dostosowany do projektowanej inwestycji. Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Napisz komentarz