Prosimy zostaw swoje dane, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb

+48 571 377 283 biuro@skalite-kamien.pl
Katalog Skalite

Blog

HomeKamieńHurtownia kamienia Skalite
Hurtownia kamienia

Hurtownia kamienia Skalite

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hurtownia kamienia Skalite

Hurtownia kamienia Skalite specjalizuje się w sprzedaży kamienia naturalnego. Przez 10 lat istnienia firmy nabraliśmy sporo doświadczenia w pracy z produktami pochodzących wprost z natury. Wybierając naszą hurtownie kamienia gwarantujemy:
najlepszy produkt w najlepszej cenie
pełną pomoc w instalacji kamienia naturalnego
instrukcje uzytkowania naszych produktów

Przy zakupie w hurtowni kamienia Skalite wytłumaczymy jak postępować z kamieniem naturalnym. Zwrócimy uwagę na najważniejsze rzeczy w każdym z nich. Opisujemy i na bieżąco pomagamy we wszystkich czynnościach podczas aplikacji impregnatów na kamień naturalny.

Kamień ogrodowy

W naszej hurtowni kamienia mogą Państwo zaopatrzyć się w materiały do wszystkich dziedzin, w których jest on używany.

Zaczynając od ogrodów, posiadamy duży asortyment kamienia z Polski i Grecji. Na naszym składzie mamy takie kamienie jak otoczaki białe Thassos, bardzo popularny i atrakcyjny produkt w ostatnim czasie. Modny kamień ogrodowy pochodzący z Polski Gnejs, w postaci grysu łupanego, szpilek gnejsowych i głazów. Piękne szare i białe grysy w rozsądnych cenach. Często poszukiwana dzikówka w najróżniejszych postaciach, gnejsowe, bazaltowe a nawet marmurowe, świetnie do stworzenia stepów w ogrodzie.

Kamien ogrodowy

Kamien ogrodowy Thassos

Kamień ogrodowy dekoracyjny OPOLE

Kamień ogrodowy gnejs - kora kamienna

Panele kamienne

Kolejnym asortymentem, którym dysponujemy są panele kamienne elewacyjne. Wykorzystywane na ścianach i elewacjach. Nasza hurtownia kamienia dysponuje tylko najlepszym kamieniem na tą okazję.

Nie prowadzimy handlu kamieniem marketowym, który jest dużo gorszej jakości. Kamień sprzedawany w marketach jest często o połowę cieńszy, a zbywany w bardzo podobnej cenie.

Hurtownia kamienia Skalite ma bardzo bogatą paletę wzorów paneli kamiennych. Nasze czołowe produkty to Malachit i Jasper. Pierwszy jest łupkiem o surowej strukturze polecany zwłaszcza na elewacje. Jasper to nieco delikatniejszy kamień, dedykowany do wnętrz, jednak równie dobrze sprawdzi się na elewacjach.

Kamien elewacyjny Malachit, naturalny kamien ogrodoyw, kamien ozdobny na elewacje

Kamien naturalny malachit

Panele kamienne jasper, naturalny kamien na sciane , kamien ozdobny elewacyjny

Naturalny panel kamienny jasper

Granit na wymiar

Trzeci, jednak nie mniej ważny dział naszej firmy to granity, wycinane na wymiar. Kamień granitowy jest dziś bardzo często stosowany w formie parapetów, blatów i schodów w domu jak i na zewnątrz. Granit cieszy się dużą wytrzymałością i niespotykanymi walorami estetycznymi, dzięki czemu jest często wybierany. Parapety granitowe to idealny wybór do podkreślenia elewacji domów.

Korzystając z kamienia takiego jak Tan Brown, świetnie wykończymy nasz dom. Blaty granitowe to bardzo szeroki zakres kolorystyczny, jednak dominują tutaj kamienie czarne, takie jak Star Galaxy.

Wybierając granit na aranżacje naszych schodów musimy brać pod uwagę, że często polerowany granit nie będzie trafionym wyborem. Wtedy przychodzi nam granit płomieniowany lub satynowany. Kamień w takiej formie jest antypoślizgowy i rewelacyjnie sprawdza się jako stopnie.

Schody granitowe

Schody granitowe

Blat granitowy

Blat granitowy

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Sorry, the comment form is closed at this time.